بهترین تورهای لحظه آخری

معرفی آژانس های ارائه کننده تورهای لحظه آخری ، بهمراه آگهی های ارائه شده افرادی که تورهای لحظه آخری خود را خریداری کرده و قصد فروش آن ها را دارند همه در سایت جت24 با ما همراه باشید.

 

آگهی های تورهای لحظه آخری

فروش تورهای لحظه آخری

تورهای لحظه آخری به تورهایی گفته می شوند که در کمترین فاصله با تاریخ شروع تور قرار دارد. معمولا به این صورت است که تور لحظه آخری 1 الی 2 روز مانده به شروع تور، اعلام می شود. این تورها برای کشورهایی هستند که ویزا لازم ندارند مانند ترکیه . به دلیل اینکه  فاصله کمی تا شروع تور وجود دارد، این تورها از قیمت کم تری برخوردار هستند و طرفدارا زیادی دارند.

تور لحظه آخری | تور لحظه آخری با مناسب ترین قیمت

فروش تور لحظه آخری

اکثر آژانس های مسافرتی، به میزان مشخصی برای هر مقصد، بلیط تهیه می کنند. گاهی پیش می آید که تعدادی از این بلیط ها به فروش نمی رسد و به این صورت تعدادی صندلی خالی و بلیط های فروش نرفته باقی می ماند. در این حالت ، آژانس ها بلیط های باقیمانده را با تخفیف هایی از 10 تا 50 درصد می فروشد و این گونه فروش بلیط لحظه آخری انجام می شود. البته برای مسافران از لحاظ هزینه به صرفه و با سود زیادی همراه است اما از لحاظ انتخاب زمان فوق العاده با محدودیت همراه است.

پس آژانس های فروش بلیط برای اینکه در زمان کم بلیط های مانده را بفروش برسانند میتوانند در این بخش از سایت جت24 آژانس خود را باذکر جزئیات و شرایط به مسافرینی که به دنبال تور های لحظه آخری هستند معرفی و منتشر کنند تا بتوانند در زمان کم بلیط خود را به افراد علاقه مند بفروشند.همچنین افرادی که به دنبال تورهای لحظه آخری هستند و میخواهند از تخفیف آن استفاده کنند و به بهترین مناطق توریستی سفر کنند میتوانند با مراجعه به این صفحه از سایت آگهی های مربوطه را مشاهده و بررسی کندد تا در کمترین زمان ارزان ترین تور را از آن خود کنند.

جستجوی مرتبط
آگهی های تصادفی تورهای لحظه آخری
آگهی های توریست و گردشگری