ارزانترین تورهای زیارتی

دریافت اطلاعات تورهای هوایی و زمینی زیارتی شامل تورهای کربلا، نجف ، مشهد مقدس ، سوریه و نحوه خرید تور و رزرو آن و دریافت اطلاعات قیمت همه در سایت جت24 با ما همراه باشید.

آگهی های تور زیارتی

تور های زیارتی کربلا

نرخ تور کربلا و معرفی کلیه آژانس های دارای مجوز که برگزار کننده تور کربلا و تور نجف به صورت هوایی و زمینی هستند و به طور کلی خدمات تورهای زیارتی خود را به بهترین نحو انجام می دهند. برخی از این خدمات ویژه مانند بلیط رفت و برگشت قطار و هواپیما، هتل های نزدیک حرم، خدمات صبحانه بوفه، نهار ، شام و غیره می باشد.

پس فرصت مناسبی فراهم شده است که آژانس ها ، تور های زیارتی خود را با ذکر جزئیات و شرایط در قالب یک آگهی به علاقه مندان به تور زیارتی معرفی و منتشر کنند تا در کمترین زمان ممکن بیشترین زائر را به سمت خود جذب کنند و زائرین بتوانند به راحتی با بررسی آگهی های این بخش از سایت ، تور مورد نظر خود را پیدا کنند و در کمترین زمان سفر خود را به شهر های زیارتی آغاز کنند .

زیارت اماکن متبرک تور کربلا

بارگاه ملکوتی امام حسین (ع)، بارگاه ملکوتی حضرت ابوالفضل (ع)، مقام حضرت علی اکبر (ع)، مقام حضرت علی اصغر (ع) و مقام حضرت امام زمان (ع) از زیارتگاه ها و اماکن متبرک شهر کربلا هستند و در تور کربلا زائرین می توانند از این اماکن زیارت کنند و بهترین سفر زیارتی خود را با تورها تجربه کنند.

تورهای زیارتی | تور کربلا، مشهد، سوریه، نجف

پروازهای تور مشهد

تورهای شهر مشهد، با پروازهای مختلفی قابل رزرو می باشند که عبارتند از پروازهای قشم ایر

  • کاسپین
  • پرواز معراج
  • پرواز زاگرس
  • پرواز ماهان
  • پرواز ایران ایر
  • پرواز تابان

تور مشهد زمینی

قطارهای مختلف و هتل های مختلفی از تا 5 ستاره و هتل آپارتمان، جهت انتخاب در تور مشهد زمینی قابل انتخاب هستند.
قطارهای 4 تخته و 6 تخته با قطارهای رجا، وانیاریل ، سیمرغ ، نگین ، خلیج فارس و ... نیز جهت سفر زمینی به مشهد مقدس فعالیت می کنند.

جستجوی مرتبط
آگهی های تصادفی تور زیارتی
آگهی های توریست و گردشگری