فهرست مناقصات و مزایدات ایران

آگهی های این بخش شامل اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات ایران در صنایع و صنف های مختلف و دریافت اطلاعات رایگان بهمراه معرفی مراکز اطلاعات میباشد با ما در سایت جت24 همراه باشید.

آگهی های مزایده و مناقصه

فهرست مناقصات موجود

مناقصه، درواقع به یک فرآیند رقابتی گفته می شود که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را درخواست کرده است واگذار می شود. مناقصه گر شخص حقیقی یا حقوقی است و مناقصه گذار دستگاه یا ارگان برگزار کننده مناقصه است و شامل سازمان ها دو ارگان های دولتی و وابسته به دولت می باشد. در هر مناقصه داشتن اسناد مناقصه الزامی و ضروری است و باید برنامه ریزی آن به صورت سند، شامل زمان و مهلت و مدت اعتبار آن مشخص شود. اطلاعات و آگهی مناقصه که در این قسمت در قالب یک آگهی معرفی و منتشر می شوند، شامل مناقصات آب و فاضلاب، پروژه های عمرانی، پروژه های برق و الکترونیک، خدمتا عمومی و شهری، صنعت چاپ و آموزش، پروژه های تجهیزات صنعتی و کشاورزی و شیمیایی و ... میباشند.

آگهی های مرتبط با  مزایدات و مناقصات

اطلاعات جامع مزایدات

به طور کلی دو نوع مزایده وجود دارد، مزایده عمومی و مزایده خصوصی که در مزایده عمومی نام پیشنهاد دهنده قیمت مشخص است و هر فردی می تواند در آن شرکت کند. و در مزایده خصوصی مشخصات و نام پیشنهاد دهنده مخفی و پنهان است و کسانی که کالایی را از طریق مزایده خریداری می کند، بی نام شناخته می شوند.  در صنایع مختلف، با توجه به نیاز شرکت یا سازمان، مزایداتی درنظر گرفته می شود که می توان از میان آنها به مزایدات زیر اشاره کرد. از میان تمام آگهی مزایده درج شده می توان به مزایدات انواع امتیازات، مزایدات املاک و اموال، مزایدات کالاها، مزایدات خودرو، مزایدات بانک ها، مزایدات انواع ماشین آلات و ضایعات و... اشاره کرد.

آگهی های تصادفی مزایده و مناقصه
آگهی های صنعت

استابلایزر سه فاز سروو موتوری 9 کاوا امگا

مهندس کهن یزدی
تلفن :02133113234-09356273374-091210

فروش آب شیرین کن Reverse Osmosis

پارسیان عمران کوشش
تلفن :021-44750552

پلی الکترولیت (Polyelectrolyte )

پارسیان عمران کوشش
تلفن :۴۴۷۵۰۵۵۲-۰۹۱۲۲۱۱۸۰۱۵

Flocon® 260 Antiscalant and Antifoulant

پارسیان عمران کوشش
تلفن :۴۴۷۵۰۵۵۲فروش لوله گاز،فروش لوله نفت،فروش لوله آب فولادی

عباس علیزاده اسکویی
تلفن :66316999 – 66316888 – 66318747