فروش مواد شیمیایی

اگر از تولیدکنندگان انواع مواد شیمیایی هستید فرصت ویژه ای یافته اید که می توانید محصولات شیمیایی و معدنی خود را به دیگران معرفی کنید همه در سایت جت24 با ما همراه باشید.

 

آگهی های مواد شیمیایی و معدنی

پلی الکترولیت (Polyelectrolyte )
1396/10/09

شرکت پارسیان عمران کوشش با همکاری کمپانی های اروپایی و آسیایی انواع پلی الکترولیت ها برای تصفیه آب آشامیدنی و برای آبگیری از لجن و تصفیه پساب صنعتی و غیره را ارائه می نماید.

پارسیان عمران کوشش / تلفن :۴۴۷۵۰۵۵۲-۰۹۱۲۲۱۱۸۰۱۵

فروش و واردات مواد شیمیایی

فهرست بهترین  مواد شیمیایی ایران و تامین کنندگان مواد شیمیایی کشور را می توانید در این بخش از سایت جت24 مشاهده و بررسی کنید. همچنین فرصت های مزایدات و مناقصات مقادیر مختلف، بازرگانی، صادرات و واردات و فروش انواع مواد شیمیایی آلی و معدنی را در سطح کشور در این قسمت مشاهده کنید.بطور عمده به دو گروه بزرگ مواد معدنی و مواد آلی تقسیم بندی می‌شوند اما از نظر کاربرد به 2 نوع صنعتی و آزمایشگاهی تقسیم می شوند.

اگر قصد فروش مواد شیمیایی را دارید میتوانید آن را با جزئیات کامل در قالب یک آگهی معرفی و منتشر کرده تا در کمترین زمان ممکن افراد بتوانند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند و نیاز خود را رفع کنند.

تفاوت های مواد شیمیایی آلی و معدنی

در ترکیبات شیمی آلی حتما کربن وجود دارد در حالیکه برخی از مواد معدنی بدون کربن هستند. مقاومت مواد آلی نسبت به مواد معدنی در مقابل حرارت بسیار کمتر است. و از لحاظ واکنش، اغلب واکنش های معدنی بسیار سریع است ولی واکنش میان مواد آلی کند و دوطرفه می باشد. شیمی معدنی را می‌توان بطور کلی به عنوان شیمی عناصر باقیمانده در جدول تناوبی که جزو عناصر آلی نیستند و همینطور کربن ، که نقش عمده‌ای در بیشتر ترکیبات معدنی دارد، درنظر گرفت. مهمترین ترکیبات آلی بدن موجودات زنده می توان هیدراتهای کربن،  لیپیدها ، پروتئین واسیدهای نوکلئیک را نام برد.

مواد شیمیایی و معدنی | خرید، واردات و فروش انواع مواد معدنی

انواع مواد شیمیایی معدنی

از مواد شیمیایی معدنی می توان انواع سولفات آهن، سولفات مس، سولفات منیزیم، سولفات منگنز، سولفات سدیم، سولفات روی، دی اکسید منگنز، اکسید منگنز، اکسید آهن، اکسید روی را نام برد. همچنین برخی از مواد معدنی در بدن موجودات زنده وجود دارند که به شکل یون درآمده و در سلول به انجام واکنش های شیمیایی کمک می کنند مانند: ترکیبات کلریدها، کربنات ها، فسفات ها و ...

آگهی های تصادفی مواد شیمیایی و معدنی
پلی الکترولیت (Polyelectrolyte )

پارسیان عمران کوشش
تلفن :۴۴۷۵۰۵۵۲-۰۹۱۲۲۱۱۸۰۱۵

آگهی های صنعت

استابلایزر سه فاز سروو موتوری 9 کاوا امگا

مهندس کهن یزدی
تلفن :02133113234-09356273374-091210

فروش آب شیرین کن Reverse Osmosis

پارسیان عمران کوشش
تلفن :021-44750552

پلی الکترولیت (Polyelectrolyte )

پارسیان عمران کوشش
تلفن :۴۴۷۵۰۵۵۲-۰۹۱۲۲۱۱۸۰۱۵

Flocon® 260 Antiscalant and Antifoulant

پارسیان عمران کوشش
تلفن :۴۴۷۵۰۵۵۲فروش لوله گاز،فروش لوله نفت،فروش لوله آب فولادی

عباس علیزاده اسکویی
تلفن :66316999 – 66316888 – 66318747